guitar

INFORMACE K METROPLEXU & FAQ

METROPLEX
09-11.03.18
PRAHA

ZÁZEMÍ AKCE:

Na místě budou mobilní záchody, dá se očekávat proměnlivá teplota (některá místa jsou studenější, jiná disponují téměř pokojovou teplotou, na některých bodech budou umístěna plynová topidla). V areálu bude omezený počet skříněk, ale lepší bude, když si své věci budete nosit u sebe.

VLASTNÍ RIZIKO:

Prostor je hůře osvětlený a člověk, který nebude na 100% opatrný nebo bude opilý, si může docela snadno ublížit (například se praštit co čela v místech se sníženým podhledem). Každý účastník je v prostoru na vlastní nebezpečí a toto musí potvrdit svým podpisem při vstupu na festival. Za jiných podmínek by nebylo možné METROPLEX uspořádat.

KOSTÝM:

Vhodný kostým v postapokalyptickém duchu je povinný. Účastníci s kostýmy ze Světa po Pádu mohou dostat welcome drink zdarma. Během pátku bude možnost si svůj kostým upravit.

ZBRANĚ:

Jen jako atrapy, dekorace a stylové doplňky. Všechny zbraně, které něco střílí nesmí být brány do areálu s municí. Zbraně kategorie A a B nesmí do areálu vůbec. Ostré zbraně (velké nože, mačety apod…) také ne (Max v baťohu, ale ne prostě otevřeně nošené). Kapesní nože vám z kapes brát nebudeme. Nejste-li si jistí, použijte rozum, nebo se zeptejte před akcí. Je výslovně zakázáno nosit viditelně jakékoliv zbraně mimo podzemní areál (s odstřelovsčkou na zádech prostě na benzínku nepůjdeš). Zbraň může být důvodem k nevpuštění na akci!

SPANÍ:

Spaní v areálu není podporováno. Budeme se vám ale snažit pomoct jinými cestami. Více viz FAQ.

DALŠÍ INFORMACE A PRAVIDLA:

PES - nesmí do prostoru a asi by je to ani nebavilo.

KOUŘENÍ - prostor je nekuřácký, kuřáci smí kouřit u vchodu, nebo v prostorách pro kouření vyhrazených.

KONZUMACE - budeme zajišťovat stravování i pitivo na místě. Na baru bude k dostání chlast, u plotny zase několik jídel. Proto uvítáme, když podpoříte naše snažení zakoupením nabízeného a vlastní jídlo a pití si spucujete mimo festival.

ZÁKONY - na akci dodržujeme zákony ČR. Akce bude mít svojí ochranku.

ZPĚT NA ÚVOD
guitar

FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Potřebuji kostým?

Ano. Není zas tak složitý si ho udělat nebo půjčit. V pátek vám i na místě poradíme. V pátek také nebudeme na kostýmy tak přísní ;-)

Je nutná registrace?

Ano. Metroplex je soukromá akce a účastnit se jí je možné pouze po registraci a uhrazení členského příspěvku předem. Kapacita je omezená velikostí prostoru.

Jaká ta bude v prostoru teplota? A bude tam prach jako předminule?

Teplotu je těžké odhadnout, ale prostory se docela rychle dají zadýchat. Doporučujeme si brát oblečení, které se dá vrstvit.
Očekáváme, že na místě bude rozhodně tepleji než venku. Prachu naopak je na místě velice málo. Sutiny žádné. Je tam vlhko.

Dá se na místě parkovat?

V tržnici je spousta parkovacího místa, ale je placené. První hodina je zdarma a pak už se platí 40Kč za hodinu. Další možnost je zkusit štěstí v tzv. "zelených zónách" v okolí, kde je parkování zdarma od Pá 18:00 do Po 8:00. Doporučujeme nechat káru jinde.

Kdy akce začíná?

Otevřeme v pátek v šest. Na místě ale budeme skoro celý předchozí týden. Pokud si třeba chcete na místo něco donést, přijít nám pomoct, nebo nejste z Prahy a nechcete část pátku tvrdnout jinde, přijďte.

Kdy akce končí?

V neděli zahájením úklidu. V neděli už není žádný program. Budeme dotáčet zásoby pití a likvidovat jídlo. Tolerujte prosím omezený arzenál.
Areál bude přístupný po celou dobu trvání akce.
Velice ale ocením když, mimo areál budete dodržovat noční klid, zákony ČR a používat zdravý rozum (např netahat makety bouchaček v Metru, na benzínkách apod…)

Dá se tam spát?

Letos spaní v areálu nebdueme nijak podporovat. Spací tábory zabíraly poměrně dost místa. Lidi na sebe byli nepříjemní kvůli dodržování spánkového klidu a provozovatel areálu si vlastně žádné spící lidi v areálu nepřeje. Akce ale jede nonstop, takže s námi můžete klidně pařit do rána. Zároveň když po skončení programu vytuhnete někde v koutě, v gauči. Zašijete se někam, kde nebudete překážet nebo se třeba domluvíte s nějakými stánkaři, nebudeme vás vyhazovat. Kapacita je ale velmi omezená, kravál tentokrát plánujeme všude a prostě vám to nemusí vyjít.

Nejsem z prahy a nejisté podmínky spaní jsou pro mě velká překážka. Co mám dělat?

Minule se ukázalo, že drtivá většina pražských jde spát domů. Domluvte se s nimi dopředu a jděte spát k nim.
Budeme za tímto účelem i zakládat FB skupinu. Budeme také dělat rešerši na možnosti ubytování v okolí včetně možnosti najmout si nějakou tělocvičnu. Nic ale neslibujeme.

Strašně moc proměnných a registrace začíná dnes!!!

Pokud opravdu chceš, registruj se teď a překážky řeš pak. Nebo si prostě počkej na druhou vlnu ...

Dá se registrace nějak obejít?

Nad rámec zveřejněných míst, registrujeme samozřejmě ještě účinkující, naše posádky a pracanty. Jsme ale limitováni velikostí místa.
Několik míst budeme pravděpodobně dávat přednostně různým brigádníkům, ale nedá se na to spolehnout.

Chci zaplatit větší členský příspěvek, abych se vyhnul stresu.

Je možné, že počet míst v druhé vlně snížíme o několik takových míst. Je to pro nás ke zvážení. Pokud do toho půjdeme nabídneme rovnou i další výhody :-)

Chci u vás přednášet, tančit, šmelit ...

Ozvi se nám hned! Nic neslibujeme, ale může to klapnout.

Bude tam jídlo a pití?

Rozhodně! Tyto věci nám bude zajišťovat několik spřátelených skupin. Buďte na ně prosím hodní a podpořte jejich snahu nákupem přímo u nich za příznivé ceny ;-)
K dispozici bude Bar, Jídlo, Čajovna a Kavárna.

ZPĚT NA ÚVOD

REGISTRACE

  MÍSTA DOSTUPNÁ POUZE PŘEDEM!,-  
  550,-  / PRVNÍCH 150 míst   750,-  / ZBÝVAJÍCÍCH 150 míst

REGISTRACE bude spuštěna 18. 1. 2018 v 18:18 POZOR: Místa předem bude možné objednat nejpozději do 28. 2. 2018
METROPLEX je neveřejnou akcí pro uzavřenou společnost. Pokud máte zájem se METROPLEXu zúčastnit, pak se stačí registrovat dle následujícího instrukcí:

INFO K REGISTRACÍM ZDE

Realizováno pod záštitou Občanského sdružení Alternativa II, z.s. na spolkové neziskové bázi dle stanov za účelem realizace spolkového poslání.

ADRESA METROPLEXU

HALA 36
Bubenské nábřeží 306
Praha 7
Czech Republic
GPS: 50°05'58.7"N 14°26'41.1"E

NAPIŠTE NÁM