guitar

JÍZDNÍ ŘÁD:

DEPO 1

PÁTEK

SOBOTA

PROGRAM DEPO 2
guitar

JÍZDNÍ ŘÁD:

DEPO 2

PÁTEK

SOBOTA

VEDLEJŠÍ KOLEJ
guitar

VEDLEJŠÍ KOLEJ

Mimo hlavního programu v DEPU 1 a DEPU 2 nabízí METROPLEX mnoho dalšího. Navíc i některé části hlavního programu potřebují obšírněji objasnit. Tak si prostuduj dostupné informace, ať ti nic neunikne.

BAZAR

Tržiště v "DEPU 1" po celou dobu! BAR, GASTRO I PRODEJCI.
BAZAR je místo, které nenajdete jinde v pustině. Prodejci, šmelináři, překupníci se na jednom placu snaží zaujmout návštěvníky Metroplexu. Na BAZARU narazíte na BAR s vybranými nápoji a nejméně dvěmi druhy točeného piva, GASTRO stánek vám nabídne vytříbené pochoutky ale mimo ně na Bazaru narazíte i na to nejroztodivnější zboží. Otrhané fešácké hadříky, zaprášené doplňky, kožené výrobky a mnoho dalšího vám mimo jiné nabídnou VAŠEK alias REZ, SIKRA, PSY.CHO'S NEST, MIKE FITEKR, ŤOFKA, PAVOUČNICE a další.

ČAJOVNA POSLEDNÍ PATRO

Klidné místo pro osvěžení v zároží "ČEKÁRNY"
Stylově vyzdobená čajovna je tady pro všechny návštěvníky, kteří si chtějí odpočinout od neustálého programu ve vedlejších halách. Mimo klidu nabídne POSLEDNÍ PATRO i exotické nápoje, chuťovkym i azyl pro hráče předzánikových her.
Mimo výborných čajů, horkých nápojů a dýmek můžete v čajovně trochu zklidnit tempo se sbírkou unikátních deskových her z dob před zánikem!

METROPLEX MERCH

Stylové zboží z Metroplexí továrny pro Vás!

Letos v Metroplexu nezaháleli a na tuhle obří párty je pro vás připravena řada stylových předmětů, které prostě chcete mít! Drobnosti, které vás vrátí na tuhle párty, i když je již dávno po ní.

HADRO-TUNING

Libo-li dozdobit své hadříky? Není problém.

Pro všechny, kterým se nezdá jejich vohoz dost dobrý je tady tuning stánek. V nabídce několik motivů pro sítotisk na vaše hadry i další zdobítka! Asitovat vám bude školený Plexař za drobnou úplatu.

SOUTĚŽ O NEJKRUTĚJŠÍ HADRY

Ukrutně dobré hadry si zaslouží ocenit

Stylová příprava krutý vohoz je potřeba náležitě ocenit. My v METROPLEXU si toho vážíme a proto oceníme návštěvníka s těmi nejlepšími a nejkrutější hadry. Zkusit to může každý, stačí si u vstupu vzít praktickou kartičku a najít všechny důležité místňáky z METROPLEXU, kteří vás spravedlivě ohodnotí. Několik nejlepší se v závěru sobotního večera koukne na pódium v DEPU 2 a dostane fakt skvělé ceny.

TOMBOLA

Každý může vyhrát, každý se může zúčastnit

Co patří ke každé párty v METROPLEXU? Tombola! V pustině už dávno nezakopneš o praktické věcičky. Co šlo, to se rozkradlo, zničilo, nebo sežralo. Ale tady v METROPLEXU tradičně nabízíme krásné, nebo praktické věcičky pro naše ctěné hosty. Takže neváhejte a kupujte si lístky do tomboly, protože vyhrát může skutečně každý! Vyhlášení toboly na vás čeká v sobotu večer v DEPU 2.

STYLOVÉ DEKORACE

Je Vám to pořád málo, chcete více?

Každý metr v METROPLEXU něco stojí - musí se líbit a bavit návštěvníky. Těšit se můžete na stylové dekorace, postapo konstrukce, nebo vyzdobená zákoutí. To vše v metroplexím stylu.

ZPĚT NA ÚVOD

REGISTRACE

  MÍSTA DOSTUPNÁ POUZE PŘEDEM!,-  
  550,-  / PRVNÍCH 150 míst   750,-  / ZBÝVAJÍCÍCH 150 míst

REGISTRACE bude spuštěna 18. 1. 2018 v 18:18 POZOR: Místa předem bude možné objednat nejpozději do 28. 2. 2018
METROPLEX je neveřejnou akcí pro uzavřenou společnost. Pokud máte zájem se METROPLEXu zúčastnit, pak se stačí registrovat dle následujícího instrukcí:

INFO K REGISTRACÍM ZDE

Realizováno pod záštitou Občanského sdružení Alternativa II, z.s. na spolkové neziskové bázi dle stanov za účelem realizace spolkového poslání.

ADRESA METROPLEXU

HALA 36
Bubenské nábřeží 306
Praha 7
Czech Republic
GPS: 50°05'58.7"N 14°26'41.1"E

NAPIŠTE NÁM